OS X Yosemite si už stiahlo obrovské množstvo používateľov

0

Apple len niekoľko hodín po konferencii vypustilo do sveta aj svoju najnovšiu verziu počítačového operačného systému OS X Yosemite, ktorá prináša oproti svojej predošlej verzii naozaj slušné množstvo zmien. Hlavnou je samozrejme dizajn, ktorý prešiel kompletnou úpravou po vzore iOS 7/8. Aj to sa pravdepodobne podpísalo nad nevídaným úspechom pretože sa OS X Yosemite už stihol vyrovnať k OS X Mavericks. A to za jeden jediný týždeň!

Štatistika

Novinka sa šíri naozaj rýchlo. Podľa rôznych grafov, niekoľkých spoločností je už OS X Yosemite zrovnateľné s predošlou verziu OS X Macericks a to za jediný týždeň. Napadá nás, že za tento úspech môžu aj verejné beta verzie systému, ktoré boli po prvýkrát dostupné aj pre bežných používateľov. Apple opäť ukázalo, ako sa to má robiť a my samozrejme dúfame, že graf bude stále viac a viac stúpať! Prvý graf čerpá z reklamnej siete v Amerika a Kanade.

gosquaredyosemiteadoption yosemiteadoptionfluctuation

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk