Pozri si Rose Gold MacBook 12″

0
12-rose-gold-macbook---titulná-fotografia---SvetApple

Apple je vo svete elektroniky vlastne ako taký elegán. Vie robiť s farbami a materiálmi, čoho výsledkom sú fantastické produkty s nádherným dizajnom. Minulý rok sme sa dočkali počítača vo viacerých farbách asi po prvý krát, samozrejme, teraz máme na mysli MacBook 12″. Ten prišiel v striebornej, sivej a zlatej farbe. Najnovšie ale do ponuky pribudla ešte jedna varianta, je to Rose Gold!

Pozri si Rose Gold MacBook 12″

Popravde? To, že nový MacBook prinesie farbu Rose Gold sme tušili už niekoľko mesiacov dozadu, kedy sme ako prvý priniesli takúto informáciu aj s rendermi. Samozrejme informácia to nebola 100% a ešte stále sa mohlo stať, že Apple novú farbu neprinesie. Avšak s najnovšou aktualizáciu, ktorá prišla počas minulého týždňa prišla aj varianta Rose Gold a naše predtuchy sa potvrdili. To ale nebolo len tak.

Ja osobne som si totižto novú farbu vôbec neuvedomil, až dnes ráno, keď som videl videá a niečo mi v nich nesedelo, tak mi to došlo. Áno, MacBook je skutočne aj ružový, čím Apple určite ulahodilo nejednej žene a môžeme predpokladať, že po vzore malého 12″ modelu pôjdu aj vyššie a drahšie rady. Všetky 4 varianty totižto neponúkajú len iPady, iPhony a po novom aj MacBooky, ale aj napríklad slúchadlá Beats.

Človek tak môže kúpiť všetky zariadenia v jednej farbe, čo môže podporiť jeho prácu. Prdsa len sa pracuje lepšie, keď zariadenia dokonalo medzi sebou komunikujú a to nemyslíme len softwarovo. Komunikujú aj dizajnom, človek si nasadí zlaté Beats Studio na uši, otvorí malý, 12″ zlatý MacBook a vedľa neho položí zlatý iPhone 6S Plus, pri ktorom čaká na prvé ranné telefonáty. Navyše vďaka farbám vyhovie Apple masám.

Nie každému sa možno páčila jedna varianta. Niekomu možno nesedeli strieborné MacBooky a tak ma teraz na výber až zo 4-och možností. Fantasticky vymyslené, v Apple sú hlavičky, a navyše šikovné hlavičky, ten dizajn aj štýl, ktorým sa to uberá sa nám mimoriadne páči!

MacBook - svetapple.sk

MacBook - svetapple.sk

MacBook - svetapple.sk

MacBook - svetapple.sk

MacBook - svetapple.sk

MacBook - svetapple.sk

MacBook - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk