Toto je naozajstný Apple Store!

0

Pokiaľ Apple otvára niekde na svete svoj kamenný obchod Apple Store, ide vždy o veľkú a významnú udalosť. Treba sa však nad tým celým trocha zamyslieť. Nenapadlo vás, že ani jeden z týchto obchodov vlastne nebol skutočným Apple Storom? V posledných dňoch sa nám totiž ukázal skutočný Apple Store, ktorý vďaka kreativite svojich tvorcov už videlo naozaj obrovské množstvo fanúšikov Jablkovej spoločnosti. 

Apple Store ale doslova!

Predstavte si, že sa niektorí z vašich známych rozhodne, že vás počas vašej dovolenky v Anglicku zavolá do Apple Store. Pravdepodobne by ste sa tešili na to, že konečne uvidíte skutočný Apple Store a nie len „Premium Reseller“, ktorý poznáme z našich končín. No, pravda je trochu iná. Je to síce neuveriteľné, no tento rok sa koná celkom 1000.ročník oslavy jabĺk a sadov, čoho dokonalo využili tvorcovia tejto paródie. Paródie hovoríme preto, lebo v tomto Apple Store nenájdete nič iné, len rôzne odrody jabĺk. Niektoré z nich si dokonca môžte aj vyskúšať! Vedľa jabĺk samozrejme nájdete aj popis, no v ňom by ste darmo hľadali verziu operačného systému, alebo výkonnostné parametre. Namiesto toho sa dočítate  viac informácií o dotyčnej odrode. V naozajstnom Apple Store nájdete aj legendárnu odrodu Macintosh, podľa ktorého nazval Steve Jobs aj legendárny počítač, ktorý dnes nazývame Mac.

aapl1 aapl3

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk