Veľký záujem vývojárov pre testovanie OS X Yosemite!

0

Operačný systém OS X Yosemite predstavený spolu s iOS 8, budí veľký záujem pri testovaní u vývojárov. Niet sa však čomu čudovať, keďže prešiel kompletnou dizajnovou zmenou, bol doplnený o množstvo nových funkcií a navyše poskytuje skvelé prepojenie medzi mobilným operačným systémom iOS!

Lákadlo pre vývojárov

Ako sme už uvideli vyššie, hlavným lákadlom má byť zmena dizajnu či množstvo nových funkcií. Posledné správy od Chitika hovoria, že si OS X Yosemite stiahlo za približne mesiac od uvedenia 4 krát viacej vývojárov ako tomu bolo minulý rok pri OS X Mavericks. Len za uplynulý mesiac dosiahol tento nový operačný systém skvelé čísla. Jeho podiel sa na americkom trhu pohybuje okolo 0,2 % pričom pri staršom OS X Mavericks tomu bolo len okolo 0,05 %. Do finálnej fázy OS X Yosemite však ešte zostáva nejaký ten piatok a predpokladá sa, že podiel na Americkom trhu pôjde ešte o niečo vyššie. Táto správa je navyše pre Apple skvelou odpoveďou od vývojárov, pretože môže vidieť, že o nový operačný systém, rapídne rastie záujem!

9727-1625-apps_photos_2x-l

OS X Yosemite sa svojim dizajnom stotožnil s iOS – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk