Milá novinka vo WatchOS 4!

0

To, že Apple myslí na detaily je známe už dlhé roky. Vždy to tak bolo a napríklad taký Steve Jobs trval na svojom aj keď si mnohí mysleli, že to čo práve navrhol je úplne zbytočné. Pokiaľ sa ale nad tým zamyslíme, tak všetko je to vlastne o detailoch a práve vďaka nim máme tak radi Apple. Myslí skrátka na veci, na ktoré ostatní výrobcovia zabúdajú a získava si tým fanúšikov po celom svete. 

Milá novinka vo WatchOS 4!

WatchOS 4 bol predstavený len začiatkom tohto mesiaca, no už dnes ho môžu používatelia v beta verzii skúšať na svojich vlastných hodinkách. Je to v podstate operačný systém ako aj ten pred tým s tým, že sa tu pridalo niekoľko milých funkcií a taktiež poopravili veci, ktoré Apple nepovažovalo za celkom dokonalé. Jedna z noviniek je aj gratulácia k narodeninám. Je celkom milé, že aj tvoje hodinky ti pogratulujú k tvojmu narodeninovému dňu. Všetko je to samozrejme jednoduché a minimalistické. Na displeji sa ti zobrazí len text “Happy Birthaday, [tu sa nachádza tvoje meno]”.

Následne môžeš na túto notifikáciu kliknúť čím sa ti na displeji zobrazí množstvo balónikov. Táto animácia je veľmi podobná tej, ktorú poznáme napríklad z iMessage na našich iPhonoch. Musíme uznať, že nejde o nič prevratné a už vôbec nie o niečo, na čom by stálo používanie hodiniek Apple Watch avšak ide o milý detail, ktorý ti počas narodenín možno urobí úsmev na tvári.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt happy birthday watchos4

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk