14 displejov na jeden videoklip. Krása!

0

V Ukrajine v súčasnosti nie je práve ideálna situácia pre pokojný život. V podstate ide o vojnu, no malá skupinka, ktorá si hovorí Brunettes Shoot Blondies sa rozhodla, že aj napriek veľmi nepriaznivej politickej situácii vytvoria krátky videoklip, ktorý bude prebiehať medzi displejmi iPhonov, iPadov, iPodu, či Macbookov!

Príbeh lásky

Táto skupinka ľudí sa rozhodla, že sa naozaj potrápia a vytvoria spolu jedinečné video, ktoré bude vytvorené pomocou 14 displejov nejakých Apple výrobkov. Tak tu napríklad môžme vidieť minimálne 6 iPhonov, 1 iPod, 3 iPady či 4 Macbooky, čo myslíme, že je dosť na to, aby to mohlo skomplikovať situáciu a zároveň vytvoriť jedinečnosť tohto videa. Pozrite si teda tento krátky príbeh lásky, ktorý sa na prvý pohľad môže zdať ako jednoducho vytvorený, no v skutočnosti sa za ním skrývajú hodiny ak nie dokonca dni práce!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk