2 vydarené reklamy Microsoftu počas Super Bowl!

0
microsoft - svetapple.sk

Spoločnosť Microsoft bola v poslednej dobe v spojitosti s reklamami veľmi „kreatívna“, keďže v každej druhej sme videli nejaký pokus o zosmiešnenie Apple. Zaplatiť milióny dolárov počas najdrahšieho vysielacieho času na svete však asi nie je vhodné na podobný druh reklamy a tak sa rozhodli, že na to pôjdu úplne ináč! Tentoraz im to vážne vyšlo a nové dve reklamy dokonca chválime!

2 reklamy

V Microsofte predstavili dve nové reklamy, ktoré v podstate útočia na city používateľa a sú podobného druhu, ako reklamy konkurenčného Apple. Aj keď sme sami pochybovali o týchto reklamách, po tom ako sme ich videli, sme okamžite zmenili názor. Konečne sa Microsoftu podarilo vytvoriť niečo kreatívne, čím poukazuje najmä na samého seba a nezosmiešňuje pri tom žiadnu inú spoločnosť. Obe reklamy boli odvysielané počas finále amerického futbalu, alebo ináč povedané Super Bowlu, ktorý patrí medzi najsledovanejšie televízne programy na svete a tak je jasné, že reklamy neboli najlacnejšie. Každopádne sa to celkom podarilo! Čo si myslíte o reklamách páčia sa vám alebo dávate prednosť výhradne reklamám od Apple?


About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk