Ako získať heslo okoloidúceho?

0
Heslo - svetapple.sk

Jimmy Kimmel nám opäť ukázal, ako si špičkovo vystreliť z náhodných okoloidúcich a získať od nich heslá od mailov. Ako to urobil? No, vlastne veľmi jednoducho. Do ulíc vyslal svoj štáb, ktorý zastavoval ľudí na ulici a rovno sa ich pýtal, aké majú heslá. Neverili by ste, koľko z nich svoje heslá skutočne prezradilo!

Aké máte heslo?

Predstavte si nasledujúcu situáciu, kedy nevinne kráčate po ulici a v tom vás zastaví štáb Jimmyho Kimmela, aby vám položil nejakú otázku. Pozriete sa na hodiny, vo vašom iPhone a zistíte, že máte chvíľku času a tak sa rozhodnete, že súhlasíte. V tom moderátorka vysloví vetu „Aké je vaše heslo od mailu?“ No pravdepodobne by ste chvíľu zostali zaskočený stáť a rozmýšľali by ste, prečo sa vás pýta takúto „stupídnu“ otázku. Následne by ste sa opýtali moderátorky vy, na čo to vlastne chce vedieť…. No, ako by to dopadlo, to už necháme na vašom uvážení, každý z nás by pravdepodobne zareagoval ináč, no v konečnom dôsledku, by sa moderátorka vaše heslo jednoducho nedozvedela. Pokiaľ však žijete za veľkou mlákou, tu už s tým taký problém nie je. Amerika je jednoducho jedna veľká Show a tak sa netreba čudovať, že vám náhodný okoloidúci prezradí svoju adresu, telefónne číslo či dokonca heslo od mailu. Veď presvedčte sa sami!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk