Apple myslelo na detaily aj pri reklamácii Apple Watch

0
Apple Watch - Svetapple.sk

Niektorí majitelia už stihli svoje nové Apple Watch reklamovať, keď našli jednu z chýb. Apple im okamžite vymenilo kus za kus a to aj teraz, keď niektorí užívatelia ešte len čakajú na svoje predobjednané Apple Watch. Z toho vyplýva, že tí, čo majú nejaký problém a chcú hodinky reklamovať, majú momentálne prednosť, keďže dostanú v podstate okamžite úplne nové hodinky, ktoré sú im doručené domov, podobne ako keď si objednali nové Apple Watch.

Ako sa vracajú Apple Watch?

Vďaka tomu sa na sociálnej sieti Twitter objavili prvé snímky boxu, v ktorom ti prídu nové Apple Watch, vymenené v rámci záruky. Apple totiž mení kus za kus, pokiaľ spadáš do uvedených kritérií a vada sa objavila do jedného roka od zakúpenia. Krabička pre opravené Apple Watch vyzerá naozaj pekne a jedná sa vlastne o zmenšeninu tej pôvodnej, v ktorej dostanete hodinky, keď si ich zakúpite.

Apple si teda dáva záležať, aby bol zákazník vždy spokojný a aby zariadenie vyzeralo vždy prémiovo. Krabička je však skonštruovaná tak, že v nej nie je obsiahnutý remienok. Ten sa totiž posiela zvlášť a v prípade, že máš problém s remienkom a chceš ho reklamovať, tak ti Apple pošle samostatnú krabičku, ktorú sme však doposiaľ nemali možnosť vidieť.

Zdroj: 9to5mac.com

 

 

About The Author

Volám sa Šimon, mám 17 rokov a momentálne študujem na gymnáziu v Žiline so všeobecným zameraním. Apple mám rád preto, lebo sa mi veľmi páči ich pokrokový design a technika. Pre svetapple.sk píšem hlavne aplikácie. Baví ma to môcť si ich všetky vyskúšať a potom ti ponúknuť môj zážitok z toho.