Apple ponúka v iTunes App Store novú kolekciu aplikácií Earth Day 2015

0
EarthDay2015-svetapple.sk

Dnes, teda v stredu 22. apríla sa oslavuje Deň Zeme takmer po celom svete a Apple pri tejto príležitosti zverejnil novú hlavnú sekciu vo svojom App Store pomenovanú Earth Day 2015 . 

Čo obsahuje táto sekcia?

Sekcia združuje aplikácie, ktoré prispievajú k zvyšovaniu povedomia o životnom prostredí a tiež aplikácie, ktoré podporujú zelené bývanie a podobné ekologické možnosti, na ktoré sa môžete zamerať, aby ste ochránili našu planétu a prispeli k ochrane životného prostredia. Okrem aplikácií však Apple v tejto sekcii zverejňuje knihy s touto tematikou, ďalej filmy alebo obsah z iTunes U. V niektorých krajinách sú dostupné tiež podcasty a televízne relácie, tých sa však u nás nedočkáte. Apple sa na ochranu životného prostredia zameral aj vo včerajšom pôsobivom videu, kde zverejňuje, ako pomáha šetriť planétu Zem a ako sa jeho technológie zlepšujú a sú stále šetrnejšie. Ak vás to zaujalo skúste si stiahnuť jednu z aplikácii týkajúcich sa dňa Zeme.

 


 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk