Biele Playstation 4 už čoskoro!

0

Ste konzolový hráč a chcete si kúpiť najnovšiu generáciu v bielej farbe jednej z najúspešnejších konzol vôbec, Playstation 4? Žiaden problém.

Biela konzola Playstation 4

Pokiaľ máte radi konzoly a takisto produkty spoločnosti Apple, Sony pre vás pripravilo pekný kompromis. Pokiaľ ste si chceli kúpiť PS4, bolo to možne iba v čiernej farbe. Spoločnosť sa však rozhodla, že konzolu obohatí aj o bielu. Stane sa tak presne 9. septembra, kedy má okrem bielej konzoly vyjsť aj hra Destiny od štúdia Bungie. Okrem samotného tela PS4 dostaneme v bielej farbe aj ovládač, ktorý máme pri konzole pribalený. Hra aj konzola s (500 GB HDD) sa bude dať kúpiť v jednom balení za približne 440€. Pokiaľ vás však hra nijako nezaujala a biele PS4 by ste chceli bez nej, zaplatíte okolo 400€.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Playstation 4 v bielej farbe – svetapple.sk

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Playstation 4 v bielej farbe – svetapple.sk

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Playstation 4 v bielej farbe – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk