Blackberry odkúpi váš iPhone pokiaľ….

0

Spoločnosti v dnešnom svete dokážu robiť naozaj divy len preto, aby si získali pozornosť médií a výnimkou nie je ani americká spoločnosť Blackberry, ktorá je počas posledných rokov na výraznom zostupe. Zachrániť sa to však pokúša novými zariadeniami, medzi ktoré patrí, aj štvorcový Passport. Pokiaľ si totiž zakúpite toto zariadenie a máte nepotrebný iPhone, Blackberry ho od vás odkúpi!

Podobne, ako Microsoft

Pokiaľ vám posledný počin americkej spoločnosti niečo pripomenul, pravdepodobne to bola spoločnosť Microsoft, ktorá sa rozhodla v záujme podpory predaja svojich tabletov Surface odkupovať Macbooky či iPady potencionálnych majiteľov. Samozrejme všetko bolo myslené vážne, no v skutočnosti to brali ľudia, akurát tak s humorom. Dnes však prichádza Blackberry, ktoré chce preraziť so svojim Passportom a tak, pokiaľ si ho zakúpite, odkúpi od vás váš iPhone!

SurfacePro101

Záleží na stave, veku a úložisku!

Samozrejme nebude to len tak. Najstarší iPhone, ktorý vám bude spoločnosť ochotná vymeniť, bude model 4S, za ktorý môžte dostať až 240$ (Dokonalý stav). Potom suma postupne rastie, až kým sa nedostane na hodnotu 550$, ktoré sú vám v Balckberry dať za nový iPhone 6. Každopádne, pri Blackberry nám príde krok ako omnoho logickejší vzhľadom na to, že medzi používateľmi nových iPhonov sa nájdu aj takí (je ich naozaj veľmi, veľmi málo), ktorým jednoducho veľkosť nesadla, a chcú presedlať aj na niečo menšie, pohodlnejšie. Pre tých by mohla byť akcia naozaj výhodná. Za Blackberry Passport zaplatíte až 699$, no pokiaľ si ho zakúpite počas momentálne akcie, cena vás vyjde na slušných  499$!

Viac o Blackberry Passport nájdeš TU!

b1

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk