Car play vo vozidle Hyundai Sonata 2015.

0
Hyundai Sonata - svetapple.sk

V poslednej dobe sa začína akási revolúcia v oblasti prepojenia smartfónu s automobilom. Jedným z prvých spoločností, ktoré predstavili riešenie integrácie svojho operačného systému do auta bola práve Apple. Dnes sa pozrieme ako najrýchlejšie rastúca automobilová značka predstaví Car Play vo svojom vozidle Sonata 2015!

Hyundai Sonata 2015

Aj napriek tomu, že Car Play tu už je nijakú tú dobu, zatiaľ ho prezentovalo len niekoľko luxusných automobiliek ako je napríklad Mercedes-Benz (v modeli „C“) či Ferrari (California). V následujúcom videu však môžme vidieť Hyundai Sonata, teda auto, ktoré je omnoho dostupnejšie. Z jedenásťminútového videa, je vyčlenených osem práve Car Play a jeho integrácií do vozidla. Pokiaľ vás nezaujímajú detaily o vozidle, pretočte si video na 3:45.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk