Chlapec chcel ukázať aký má dobrý obal ale moc mu to nevyšlo.

0
Epic Fail - svetapple.sk

Práve dnes ráno som sa zobudil, otvoril si niekoľko svojich obľúbených zahraničných portálov a uvidel tam hneď niekoľko negatívnych a hlavne smutných článkov, ktoré mi moju klasickú rannú náladu príliš nezlepšili. Práve preto som sa rozhodol, že to na našej stránke skúsim urobiť trošku ináč a ukážem ti video, na ktorom sa takmer určite zasmeješ.

Chlapcovi to príliš nevyšlo

Každý poznáme pocit, keď v niečom zlyháme. Áno, to sa vo svete jednoducho stáva ale tak isto sa stáva, že za to aj pomerne draho zaplatíme. Práve toto je prípad istého chlapca, ktorý chcel ukázať aké je skvelé jeho nové púzdro na smartfón od spoločnosti Samsung a tak vykonal Crash Test pomocou veľkého kladiva, ktorým chcel len potvrdiť svoju vieru v tento obal. Avšak, ako si už mohol predpokladať, príliš mu to nevyšlo, pretože tenučký obal nedokázal pokryť silný náraz obrovského kladiva a tak sa pri údere rozbil aj displej. Viac si však pozri v tomto videu:

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk