Cicret: Všetko na vašej koži!

0

Pokrok napreduje raketovým tempom čoho dôkazom sú aj dnešné mobilné zariadenia. Veď si ich len porovnajte s tými z pred desiatimi rokmi! Dnes vám prinášame ukážku toho, čo by mohla byť už čoskoro každodenná realita. Spoločnosť Cicret totiž začína vyvíjať náramok, ktorý v sebe obsahuje piko projektor a špeciálne senzory, ktoré vám umožnia ovládať premietaný obraz priamo na vašej ruke!

Budúcnosť

Tento náramok je veľmi jednoduchý, no dokáže toho naozaj veľa, teda aspoň v teoretickej rovine. Produkcia tohto zariadenia je totiž momentálne prakticky nereálna a vývoj veľmi drahý. Každopádne nám spoločnosť predviedla niečo, čo by mohlo byť už o pár rokov úplne bežnou vecou. Vieme si totiž predstaviť podobné riešenie, ktoré by mohlo byť omnoho jednoduchšie a energeticky úspornejšie, ako naše smartfóny. Aj napriek tomu, že tento projekt pravdepodobne skončí fiaskom, už o pár rokov by mohla prísť úplne iná spoločnosť s niečim podobným, čo by navždy zmenilo svet smartfónov, tabletov a inteligentných hodiniek.

Tak či onak, stále máme jednu výhradu k tomuto náramku. Ako by bol asi ovládaný v zime, keď máme na rukách bundy? 😀


Čo si myslíte o náramku vy? 

Circet náramok - svetapple.sk

Circet náramok – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk