Čínske Apple opäť rýpe do toho skutočného!

0
Xiaomi - svetapple.sk

Apple je v súčasnosti najhodnotnejšou spoločnosťou sveta a jej produkty sú obľúbené po celom svete. Má však aj svoj verný klon, ktorým je čínska spoločnosť Xiaomi prezývaná aj ako „Čínske Apple“. Táto spoločnosť sa postupne stáva jedným z najväčších výrobcov smartfónov sveta a útočí na spoločnosť, od ktorej sa veľa naučila!

Vymeníme vám iPhone za náš smartfón!

Či je to dizajn a či software, pri smartfónoch spoločnosti Xiaomi je hneď všetkým jasné, kde sa zobrala inšpirácia na tieto zariadenia. Je to jednoducho verný klon Apple, ktorý vyrába pekné produkty s naozaj výhodnou cenovkou a počas posledných dní sa v spoločnosti rozhodli, že urobia jeden taktický krok v neprospech Apple! Rozhodli sa, že vám váš starší iPhone 5S vymenia za Xiaomi Mi Note a novší iPhone 6, 6 Plus zasa za lepšie vybavený Mi Note Pro.

Akcia sa nepodarí!

Aj keď je spoločnosť Xiaomi presvedčená o opaku a dokonca pripravuje aplikáciu, ktorú umiestni do AppStore aby ste jednoducho preniesli vaše kontakty do smartfónu Xiaomi priamo z iPhonu, je  viac než isté, že sa táto akcia nepodarí. Veď kto by chcel vymeniť originál a hlavne iPhone za okopírovaný čínsky Android? Netvrdíme, že Xiaomi robí zlé smartfóny, práve naopak. No myslíme si, že pokiaľ chce urobiť podobný krok, tak jednoducho nemajú šancu!

Xiaomi Redmi Note - svetapple.sk

Xiaomi Redmi Note – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk