Deti proti počítaču Apple zo sedemdesiatych rokov.

0

V sedemdesiatych rokoch keď bol počítačový vývoj ešte v plienkach vyrábali stroje určené pre zamestnancov veľkých firiem aj spoločnosti akou je Apple. Čo sa však stane keď proti takémuto počítaču postavíme dieťa z modernej doby ?

Deti proti počítaču

Následujúce video patrí k tým úsmevnejším. Niekoľko detí dostalo za úlohu ovládať Apple počítač zo sedemdesiatych rokov. Prvý problém nastal hneď na začiatku, kedy sa nepodarilo ani jednému z nich počítač zapnúť. Nemal totižto zapínanie spredu ale zozadu. Pod plachtou sa ukrýval počítač, CRT monitor, klávesnica a obrovská krabica na vkladanie diskiet.

Musím povedať, že som sa pri sledovaní videa celkom pobavil. Však posúďte sami 🙂

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk