Facebook končí s Creative Labs a odstráni aplikácie z App Store

0

Spoločnosť Facebook potvrdila, že zatvorí svoju dvojročnú divíziu Creative Labs, s ktorou odstráni tri aplikácie z App Store.

Slingshot, Riff a Rooms sú aplikácie, ktoré už v App Store dostupné nebudú od 23. decembra 2015. Avšak ak máš Slingshot a Rooms už vo svojom iPhone nainštalované, naďalej ich budeš môcť používať. Facebook pristúpil k tomuto kroku preto, lebo všetky tri spomínané aplikácie nie sú medzi verejnosťou populárne. Slingshot je napodobenina Snapchatu, Riff vytvára videá a Rooms poskytuje konverzácie medzi skupinami ľudí. Aplikácia Paper, ktorá slúži ako náhrada za klasickú aplikáciu Facebooku sa v správe nespomína. Creative Labs boli vytvorené pre vytváranie konceptov aplikácií a spoločnosť sľubuje, že aj naďalej bude experimentovať s novými aplikáciami, či podporovať súčasné ako Hyperlapse či Layouts.

riff

Zdroj: appleinsider.com

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.