Flappy Bird v automate? Áno!

0
Flappy Bird - svetapple.sk

Flappy Bird je jedna z najpopulárnejších hier za posledný rok a podpísala pod niekoľko rozbitých iPhonov či iPadov, ktoré používatelia z nervzity jednoducho hodili o zem. Každý, kto hru hral, sa im určite nečuduje, no pokiaľ iPhony a iPady nestačili, po novom majú možnosť „skúsiť“ rozmlátiť aj automat s touto hrou!

Flappy Bird Automat!

Herné automaty majú stále svoje čaro a už po niekoľko desaťročí si držia dobré zisky. Pokiaľ ponúkajú dobré hry, sú aj mega úspešné a tento takým určite bude. Čínsky výrobca sa totiž rozhodol, že fenomenálny úspech Flappy Bird prenesie aj do herných automatov (zo začiatku iba v Číne) a tak budú mať fanúšikovia tejto hry možnosť rozbiť okrem svojich iPhonov či iPadov aj podobný automat. Teda, budú mať možnosť sa o to minimálne pokúsiť, keďže sám výrobca tvrdí, že je naozaj odolný. Na ovládanie poslúži jedno jediné tlačítko a okrem toho, koľko ste nahrali, vy bude automat zobrazovať aj skóre najlepších hráčov sveta + najlepších hráčov za posledných 24 hodín. Je vraj len otázkou času, kým príde aj do ostatných zemí. Zdá sa teda, že úspech Falppy Bird ani zďaleka nekončí!

Flappy Bird automat - svetapple.sk

Flappy Bird automat – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk