Google bude ešte tento rok virtuálnym mobilným operátorom

0
Google - svetapple.sk

Spoločnosť Google netreba nijak zvlášť predstavovať. S týmto pojmom sa v dnešnej dobe stretol asi každý. Spoločnosť Google pôsobí v rôznych oblastiach IT “sveta” a tento rok začne pôsobiť v oblasti, ktorá je pre samotný Google veľkým lákadlom.

Google sa totiž tento rok v USA stane virtuálnym mobilným operátorom. S touto informáciou prišli viaceré zahraničné portály. Google chcel vraj pôvodne využívať siete T-Mobile a Sprint. No nakoniec sa dohodol len so spoločnosťou Sprint. Tá by mala Googlu prenajímať svoje siete za veľkoobchodné ceny, no služby by mal Google poskytovať svoje vlastné. Ďalšie informácie sa zatiaľ na povrch nedostali no myslíme si, že už čoskoro sa objavia presnejšie plány internetového giganta.

Bohužiaľ pre nás, aspoň zatiaľ, je veľmi pravdepodobné, že my sa tak rýchlo mobilného operátora Google nedočkáme.

Google - svetapple.sk

Google – svetapple.sk

Zdroj: itspecial.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk