Google Glass sa dajú kúpiť!

0
Google Glass - svetapple.sk

Určite ste už počuli o okuliaroch ktoré rozširujú virtuálnu realitu pomocou pripojenie cez Bluetooth k smartfónom s operačným systémom iOS a Android. Prototyp týchto okuliarov vznikol ešte v lete 2011 a vážil 3,6 kg. V apríli predstavilo Google verziu Explorer a teda verziu, ktorá ešte stále nie je plnohodnotná! Je však už veľmi blízko tej sériovej! Cena Google Glass Explorer Edition je 1500 dolárov čo je približne 1093€.

Brian Ho

Či je to veľa alebo málo za tento futuristický prvok už posúďte sami. Hovorí sa, že za sériovú verziu si Google vypýta  okolo 200 dolárov,, no kedže sme realisti, musíme počítať s cenou okolo 500 dolárov. V nej by sme mali počítať ešte so zlepšeným softwérom a hardwérom.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk