Google zmenilo logo!

0
Google - svetapple.sk

V dnešnej dobe je veľmi dôležité mať logo ktoré upúta pozornosť už na prvý pohľad. Dizajnéri z Google sa však zrejme chytili za srdcia a povedali si, že aj na maličkostiach záleží.

V čom konkrétne zmena nastala ?

Ich logo totižto prešlo miernym „upgrade-om“. Zmeny si však nevšimnete na prvý,druhý, tretí ba dokonca i štvrtý pokus. Ide totiž len o posunutie písmena G a L, ktoré doteraz neboli zarovnané zo zvyškom a tak boli posunuté o 1 pixel. Či už sa nechali dizajnéri inšpirovať známym televíznym seriálom „Monk“ nechajme na nich.Dôležitejšie je, že Google sa snaží logo optimalizovať na všetkých platformách!

Pre zobrazenie Gifu je potrebné kliknúť na obrázok!

ih1e365qxlsolgjyh03v_zps39d3ba62

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk