iOS 8 je na 77% zariadeniach

0
svetapple.sk

Na internete sa objavili veľmi zaujímavé grafy o tom, koľko Apple zariadení na svete už má iOS 8. Koľko by ste odhadovali? 

Podľa novo vydanej Apple štatistiky je iOS 8 už na 77 % všetkých iOS zariadení. Od začiatku roka to predstavuje zlepšenie o celých 9%. iOS 7 má nainštalované 20 % používateľov a iba 3% majú staršie systémy . Takzvaný plochý dizajn, ktorý prišiel s iOS 7 a s ktorým prišli aj komplikácie, ktoré pretrvávajú do dnes, je prakticky na všetkých iPhonoch a iPadoch. Prikladáme aj koláčový graf aby ste si vedeli lepšie predstaviť o akú časť vlastne ide.

Zdroj: appleinsider.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk