iPhone 6s bude v ružovej farbe a ponúkne Force Touch

0
apple-logo-svetapple.sk

Apple by mal podľa zdrojov blízkych Wall Street Journal pripravovať nový farebný variant svojho telefónu iPhone 6s. Má sa jednať o ružový variant, ktorý bude určený hlavne pre slečny a “barbíny”, ktoré sa chcú pokochať inou, než zlatou alebo striebornou farbou mobilu. Farebnú kombináciu  ružovo-bielu očakávame u ženskej verzie iPhonu 6s a iPhonu 6s Plus.

Čo bude nové?

Okrem štvrtej farebnej varianty by sme sa tiež mali stretnúť s technológiou Force Touch, ktorú už Apple stihol zakomponovať do Apple Watch, 12″ MacBooku a aj do nového MacBooku Pro s Retina displejom. Technológia je schopná rozpoznať medzi jemným ťuknutím a silným stlačením, vďaka čomu môžeme očakávať nové gestá. Novinky si tiež zachovajú súčasné rozlíšenia a uhlopriečky a tak sa tohtoročné modely budú volať iPhone 6s a iPhone 6s Plus. Uvidíme ako to teda bude. Určite vás budeme ešte informovať.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk