Loch Ness vďaka Google Street View!

0
google street view - svetapple.sk

Spoločnosť Google zdokonaľuje svoje mapové služby v podstate neustále a svoje možnosti posúva stále ďalej a ďalej. Nie je to tak dávno, čo po Slovensku či Česku jazdili autá s obrovskou guľou na streche, ktoré skúmali okolie a mapovali ulice pre službu Street View. Na niektorých miestach podobné vozidlá jazdia aj dnes, no Google už do služieb vysiela aj svoje špeciálne lode, ktoré mapujú známe jazerá!

Loch Ness

Google to zobral s detailným mapovaním vážne a rozhodol sa, že zmapuje známe britské jazero. Pokiaľ ste počuli niekedy príbehy o Lochnesskej príšere, tak určite viete, o ktoré jazero ide. Práve tu žila (či možno ešte žije) podľa mnohých obávaná Loch Nesská príšera. Avšak, pokiaľ tu aj niekedy bola, už pravdepodobne skonala, pretože sa dlho neukázala. Dokonca tak dlho, že sa ani spoločnosť Google nebála na vody tohto jazera poslať svoje lode spolu s profesionálnymi výskumníkmi spoločnosti. Pozrite si slávne jazero na Street View.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk