Medzi najvyhľadávanejšie slová Yahoo patrí aj iPhone 6!

0
iPhone 6 -svetapple.sk

Každý prehliadač z trojice Google, Yahoo a Bing zverejňuje každoročne najvyhľadávanejšie slová za posledný rok. Bing nám ich už ukázal prednedávnom a dnes je na rade Yahoo. Zatiaľ, čo v Bingu bolo slovo iPhone 6 na prvom mieste, v konkurenčnom Yahoo až na 9. Pozrite sa na súperov iPhone 6! 

Jediný smartfón

Slovíčko iPhone patrí takmer každý rok medzi najvyhľadávanejšie slová daných prehliadačov. Spôsobuje to najmä popularita smartfónu, ktorá je rok čo rok väčšia a tak nás neprekvapuje, že pri prvých dvoch prehliadačoch, ktorý odkryli svoje najvyhľadávanejšie slová kráľuje práve zariadenie z Coupertina. Kým v Bingu obsadil úplne prvú pozíciu, v Yahoo sa musel uspokojiť až z pozíciou 9. Aj napriek tomu však patrí medzi 10 najvyhľadávanejších slov tohto roka, za čo mu patrí jednoznačná pochvala. Zaujímavé je, že spomedzi TOP 10 ide o jediný smartfón či dokonca zariadenia. Totiž, nájdeme tu 6 úspešných mien, na prvej pozícií chorobu Ebola, rozprávku Forzen, legendárnu hru Minecradt, no a samozrejme iPhone 6!

TOP 10 najvyhľadávanejších slov v Yahoo za rok 2014 - svetapple.sk

TOP 10 najvyhľadávanejších slov v Yahoo za rok 2014 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk