Microsoft Surface Hub – tímová spolupráca!

0
Surface Hub - svetapple.sk

Microsoft mal dnes večer svoju vlastnú Keynote, kde okrem mnohých noviniek predstavil aj dlho očakávaný Windows 10, ktorý samozrejme prichádza s radou nových funkcií a nahradí súčasný, pomerne nevydarený Windows 8. Pozrime si však jednu z noviniek, ktoré boli na konferencii odprezentované!

Microsoft Surface Hub!

Microsoft je spoločnosť, ktorá musí robiť časté „meetingy“, ktorých sa zúčastňujú inžinieri a prakticky všetci zamestnanci, ktorí potrebujú mať jasno v tom, na čom práve pracujú. Práve preto sa spoločnosť rozhodla, že podobné stretnutia oživí a predstavila skvelú pomôcku, kde môžu mnohí ľudia tímovo spolupracovať. Novinka je prakticky obrovská 84″ 4K obrazovka, ktorá funguje ako počítač, no zároveň aj ako interaktívna tabuľa vďaka čomu by sa mohla uplatniť aj napríklad v školstve. Je jasné, že túto pomôcku budú využívať zo začiatku predovšetkým veľké korporácie ako je aj samotný Microsoft.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk