Microsoft updatoval smajlíky vo Windows 10, sú až veľmi podobné tým od Apple

0
Emoji - Svetapple.sk

Microsoft vo svojom najnovšom update Windows 10 prerobil svoje emotikony, ktoré sú teraz podobné tým z iPhonu, iPadu a Macu. Windows 10 tak teraz ponúka niekoľko nových smajlíkov, vrátane zdvihnutého prostredníka a podobne.

Čo je zaujímavé

Zaujímavé je tiež to, že Microsoft pridal známu možnosť zmeniť si u smajlíka farbu pleti, ako to pridal Apple približne pred mesiacom u iOS 8.3 a OS X 10.10.3. Čo zatiaľ Microsoftu vo Windows 10 chýba sú emotikony vlajok rôznych štátov, ako to má Apple, ale tie sa môžu objaviť v nejakej ďalšej aktualizácii.

Windows 10

Windows 10 je momentálne dostupný vo verzii beta pre vývojárov a mal by byť vydaný počas júla. Najnovší Windows by mal priniesť jednotný dizajn naprieč všetkými zariadeniami a umožniť tak začať prácu na telefóne a dokončiť ju na PC. Už nebude žiadny Windows Phone alebo Windows RT, ale jednoducho len Windows 10. Update na nový operačný systém Windows 10 bude možný z Windows 8.1 a Windows 7 prvý rok zadarmo. Podľa informácií nebude Microsoft príliš riešiť, či budete updatovať zlegálne alebo pirátske verzie.

Zdroj: macrumors

 


 


 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk