Monster zažaloval Beats!

0
Apple Beats - svetapple.sk

V dnešnej dobe tu máme súdne spory, ktoré sa točia okolo Apple, alebo nejakej inej spoločnosti, ktorú Apple zakúpil, takmer na každodennom poriadku. Ľudia sa jednoducho snažia „vytĺcť“ peniaze z čohokoľvek, čoho je príkladom aj posledný súdny spor medzi Monster a Beats, Beats vraj kradlo technológie! 

Nový súdny spor!

Zakladatelia spoločnosti Beats, Jimmy Ivon a Dr. Sre, čelia úplne novej žalobe, ktorá sa tentokrát týka spoločnosti Beats. Výrobca zvukovej technológie Monster, s ktorým bola spoločnosť kedysi v partnerstve tvrdí, že zakladatelia ukradli ich technológie a ponúkli vo svojich ďalších produktoch po tom, ako sa od seba odlúčili. Bude teda zaujímavé sledovať ďalší súdny spor, v ktorom figuruje Beats. Ten posledný so spoločnosťou dopadol tak, že Apple na chvíľu stiahlo produkty značky Bose zo svojich obchodov!

Zaujímavé je však aj to, že spoločnosť Beats nečelililiveľkému množstvu žalôb až do čias, kým ju neodkúpilo Apple. Dovtedy sa kde tu ukázal nejaký malý bezcenný súdny spor, no za posledného pol roka tu boli minimálne tri spory, ktoré sa spoločnosti týkali. Je teda jasné, že neúspešní jedinci, či jednoducho výrobcovia nemajú odkiaľ vytĺcť peniaze, a tak sa to snažia urobiť tou „jednoduchšou“ súdnou cestou!

Beats - svetapple.sk

Beats – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk