Na Facebooku bude fungovať videoprofilovka!

0

Facebook je v súčasnosti najväčšia sociálna sieť na svete a pravdepodobne neexistuje žiadna iná, ktorá by ho čo i len ohrozovala. To však neznamená, že Facebook musí zaspať dobu a preto neustále updatuje a vylepšuje všetko čo sa dá. Jedna z vecí bude po novom možnosť nastaviť si krátke video na miesto profilovky. Kreativita vytvárania profilov sa posunie na úplne inú úroveň!

Facebook a novinky

Facebook prinesie možnosť nastaviť si krátke 7 sekundové video, ktoré bude slúžiť ako profilovka. Geniálny, ale tak nenápadný spôsob, ako oživiť každý jeden profil. Každý chce vidieť viac ako len fotku a všetci milujú videá. Facebook to teda spojil a vymyslel niečo, čo sa bude jeho 1 miliarde používateľom páčiť. Tí si však na to budú musieť ešte malú chvíľu počkať a to najmä preto, pretože služba nebude fungovať okamžite na všetkých miestach. Začne vo Veľkej Británii a Kalifornii, no a neskôr sa bude presúvať postupne do celého sveta. Aby toho nebolo málo, zo začiatku bude dostupná len pre používateľov, ktorý majú iPhone!

To však nie je úplne všetko. Facebook totiž neostal len pri pohyblivej fotke a rozhodol sa celkovo jemne pozmeniť profily svojich používateľov. Fotka sa po novom zboku presunie do stredu a bude podstatne väčšia. Navyše bude možná rozšírená editácia profilov, vďaka čomu bude vedieť každý, kto čo a ako vidí na jeho profile.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk