Najtenší smartfón na svete sa podobá na iPhone 4!

0

2010 bol pre Jablkovú spoločnosť naozaj prelomovým rokom. Steve Jobs totiž vystúpil na pódium v ruke držiac najnovší výtvor jeho spoločnosti, ktorý nazval iPhone 4. Dnes, 4 roky po keynote ,pokladajú iPhone 4/4S za najkrajší a najelegantnejší iPhone vôbec. Spoločnosť Gionee sa rozhodla, že jeho dizajn využije v prospech svojho najnovšieho smartfónu, ktorý sa im naozaj vydaril. Dámy a Páni, predstavujeme vám Kazam Tornado 348!

Najkrajší iPhone

iPhone 4 bol na svoju dobu naozaj nadčasový. V roku 2010 totiž používalo veľké množstvo výrobcov (rovnako ako dnes) plast namiesto kvalitných materiálov. To si uvedomili aj inžinieri v Apple, ktorí pod vedením Steva Jobsa vytvorili niečo, čo dneska voláme  iPhone 4. Tento smartfón by sa mohol nazvať aj druou revolúciou pre Jablkovú spoločnosť, pretože skĺbil naozaj dokonalý dizajn, ktorého súhra skla a hliníka bola skutočne vydarená, spolu s výborným operačným systémom a nadčasovým šasi. Na iPhone 4 skrátka len tak ľahko nezabudneme!

iphone4

iPhone 4 – svetapple.sk

Kazam Tornado 248

Aj napriek tomu, že v dnešnej dobe udáva trend medzi smartfónmi iPhone 6, ktorý aj mnohé spoločnosti kopírujú, spoločnosť Gionee alebo lepšie povedané Kazam sa rozhodla, že sa poberie trošku iným smerom a skopíruje radšej niečo, čo sa ľudom naozaj páči. Na svoj najtenší smartfón sveta, ktorý má mimochodom len 5,5 mm (to sa ale bude ohýbať) použila inšpiráciu práve z tohto zariadenia a výsledok je, musíme povedať, naozaj skvelý. Na smartfóne je síce vidno odkiaľ bola inšpirácia čerpaná, no za úplnú kópiu iPhonu 4 ho jednoznačne označiť nemôžme. Na záver by sme chceli už len poslať odkaz spoločnosti Lenovo, konkrétne modelu Sisley, že takto sa robí poriadny dizajn!

525x700xKAZAM-Tornado-348 526x700xKAZAM-Tornado-348-1 700x525xKAZAM-Tornado-348-2

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk