Nebude to unlike ale len vyjadrenie emócie!

0

Je jasné, že Facebook je miesto, ktoré musia všetci milovať a nikto nesmie navštevovať túto sociálnu sieť s hnevom a odchádzať s depresiami kvôli vysokému počtu unlikov. Presne preto sme aj my boli presvedčení, že sa unlike tlačítka nedočkáme. A mali sme pravdu! Facebook skutočne nepredstaví tlačidlo „to sa mi nepáči,“ len pridá tlačidlo s emoji ikonkami, ktoré budú vedieť vyjadriť súcit.

Apple a nové Emoji

Facebook je nádherné miesto, ktoré všetci milujú a tak musí šíriť pozitívnu energiu. To sa ale tak trošku nedeje a aj vďaka médiám tu je obrovské množstvo negatívnych správ, na ktoré by možno ľudia chceli vyjadriť nejaký „súcit“. To žiaľ nemôžu, pretože tlačítkom Like by sa im páčilo niečo strašné a komentár by bol zdĺhavý. Apple má ale riešenie. Like nebude už len jedno ale hneď viacero tlačidiel, ktorými bude možné vyjadriť aj ďalšie emócie.

Novinka sa už v súčasnosti testuje v Španielsku a Írsku a my sme naozaj zvedaví, ako sa v týchto krajinách dokáže uchytiť! Je jasné, že sa samostatného tlačidla unlike asi nikdy nedočkáme. Facebook by začal byť negatívny a ľudia  by ho kvôli tomu nemuseli mať už radi!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk