Nebude to unlike ale len vyjadrenie emócie!

0
A smartphone user shows the Facebook application on his phone in the central Bosnian town of Zenica, in this photo illustration, May 2, 2013. Facebook Inc said July 24, 2013 that revenue in the second quarter was $1.813 billion, compared to $1.184 billion in the year ago period.  REUTERS/Dado Ruvic /Files (BOSNIA AND HERZEGOVINA - Tags: SOCIETY SCIENCE TECHNOLOGY BUSINESS)

Je jasné, že Facebook je miesto, ktoré musia všetci milovať a nikto nesmie navštevovať túto sociálnu sieť s hnevom a odchádzať s depresiami kvôli vysokému počtu unlikov. Presne preto sme aj my boli presvedčení, že sa unlike tlačítka nedočkáme. A mali sme pravdu! Facebook skutočne nepredstaví tlačidlo “to sa mi nepáči,” len pridá tlačidlo s emoji ikonkami, ktoré budú vedieť vyjadriť súcit.

Apple a nové Emoji

Facebook je nádherné miesto, ktoré všetci milujú a tak musí šíriť pozitívnu energiu. To sa ale tak trošku nedeje a aj vďaka médiám tu je obrovské množstvo negatívnych správ, na ktoré by možno ľudia chceli vyjadriť nejaký “súcit”. To žiaľ nemôžu, pretože tlačítkom Like by sa im páčilo niečo strašné a komentár by bol zdĺhavý. Apple má ale riešenie. Like nebude už len jedno ale hneď viacero tlačidiel, ktorými bude možné vyjadriť aj ďalšie emócie.

Novinka sa už v súčasnosti testuje v Španielsku a Írsku a my sme naozaj zvedaví, ako sa v týchto krajinách dokáže uchytiť! Je jasné, že sa samostatného tlačidla unlike asi nikdy nedočkáme. Facebook by začal byť negatívny a ľudia  by ho kvôli tomu nemuseli mať už radi!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 18 rokov a v súčasnosti som študentom tretieho ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk