Nová zábavka študentov v USA #ThanksMichelleObama

0

V Amerike je možné všetko, a tak sa rozhodla tamojšia prvá dáma Michelle Obama, že skúsi odučiť študentov, lepšie povedané stravníkov, od konzumácie nezdravého jedla, a tak presadila novú reformu, ktorá hovorí o zdravom stravovaní sa študentov. Žiaľ, ako to býva pri podobných reformách zvykom, nedopadlo to celkom tak ako si to jej autorka predstavovala. A študenti tiež vyjadrili svoj názor formou hashtagu #ThanksMichelleObama.

Nová zábavka

Pokiaľ ste študentom a zvyknete pri školskom obede sedávať sám, určite vás niekedy napadne pozrieť si aktuality (zo svetapple.sk :)), či zahrať si nejakú jednoduchú odreagovačku. Jediná vec, ktorú by ste asi nerobili, je chválenie sa fotografiou jedla svojim priateľom pomocou Twitteru, Instagramu, či dokonca Facebooku. V Amerike je však možné všetko, a študenti, ktorí sa doteraz bežne stravovali v jedálňach, vyjadrili nesúhlas s posledným nariadením prvej dámy tak, že svoje fotografie začnú označovať hashtagom #ThanksMichelleObama. Ide o niekedy naozaj nechutné fotky a potvrdzujú len to, „ako zdravo“ sa naozaj študenti stravujú. Preto, pokiaľ vám nechutia vaše školské obedy a zvyknete na ne nadávať, nezabúdajte, že v iných končinách sveta sú na tom študenti ešte horšie!

image image

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk