Nové Apple Watch Hermes!

0
Apple Watch Hermes - Svetapple.sk

Apple na Keynote odhalil novú kolekciu Apple Watch Hermes, čo je kolekcia hodiniek a remienkov vytvorená v spolupráci s poprednou módnou značkou z Francúzska. Dvojica spojila sily a nielen, že vyrobili nové remienky pre Apple Watch, ale tiež posunuli hodinky na vyššiu úroveň.

Apple Watch Hermes

Na ich zadnej strane je totiž vyrazené logo Hermes a na prednej strane, na displeji, pre zmenu uvidíte exkluzívny ciferník navrhnutý priamo dizajnérmi z Paríža. Kolekcia pozostáva z celkovo troch modelov, ktoré sú dostupné v 38 aj 42mm verziách a jedná sa o modely z nehrdzavejúcej ocele.

Dvojitý kožený remienok sa vyznačuje typickým vzhľadom pre značku Hermes a pripomína sedlo na koňa, zároveň vyzerá štýlovo a poskytne lepšie uchytenie hodiniek na ruke. K dispozícii budú už v októbri s tým, že sa budú predávať len na vybraných miestach.

V prvom rade ich nájdeme v obchodoch Apple Store a v butikoch Hermes, ale hodinky si tiež budeš môcť zaobstarať v inej predajni. Ceny týchto krásnych Apple Watch začínajú na úrovni 1100 dolárov. Za tieto peniaze ale dostaneš vážne dizajnerský skvost a krabička, v ktorej sú Apple Watch Hermes zabalené ohúri každého.

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk