Nové „dislike“ ikonky od Facebooku sú animované!

0

Už sme ti priniesli článok o tom, že spoločnosť Facebook predstavila úplne nové ikonky, ktoré prinášajú ďalšie možnosti emócií. Ono to totiž bolo divné, že ľudia po páde lietadla lajkovali príspevok. Odteraz ich budú tiež lajkovať, ale vďaka podareným Emoji ikonkám pôjde omnoho jednoduchšie vyjadriť súcit nad danou udalosťou bez toho, aby sa nachádzal lajk na nejakej tragickej udalosti a podobne!

Facebook a Emoji

Nové Facebook ikony potešia najmä tých, ktorí sledujú sociálne siete od rána do večera a býajú informovaný naozaj o všetkom, čo sa kde a kedy vo svete stalo. Niekedy chcú lajknúť daný príspevok, ale jednoducho sa to nehodí, nakoľko ide o smutnú správu, no a ikonka „Páči sa mi to“ na takejto správe vyzerá predsa len tak trošku divne. Presne preto musia komentovať. Onedlho však už tento problém hádam zmizne. Facebook totiž pripravuje skupinu špeciálnych Emoji ikoniek, ktorými bude možné vyjadriť aj nejaký ten súcit s danou situáciou.

To, čo sme však o týchto ikonkách doteraz nevedeli je, že nepôjde len o statické obrázky ale o hýbuce sa veselé či smutné tváričky. Tieto Emoji budú skrátka animované, vďaka čomu Facebook tak trošku ožije. Testovať by sa mali začať už v najbližších dňoch. Zatiaľ ale nepoznáme, kedy prídu ku nám!

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk