Nový vzhľad Apple tričiek Géniov!

0
Apple Genius - svetapple.sk

Apple je spoločnosť, ktorá si nie len pri svojich produktoch potrpí na naozaj každom jednom detaile. Týka sa to aj kamenných predajní Apple Store, kde o krem klasických zamestnancov nájdeme aj „Genius bar“ a za ním „Géniov“. Práve tí by mali už čoskoro dostať úplne nové tričká s nanovo umiestneným logom Apple.

Nové trička

Tričká sú tiež jedna z vecí, ktoré musia v Apple sedieť dokonalo a práve preto sa rozhodli, že ich opäť raz mierne pozmenia. Jedná sa konkrétne o tričká „Géniov“, ktoré sú už tradične v modrej farbe a v strede disponujú malým logom Jablkovej spoločnosti. Nové tričká by mali získať prakticky úplne rovnaký farebný odtieň ako tie staré, až na to, že sa zmení umiestnenie Jabĺčka. To sa po novom premiestni na ľavú stranu. Okrem iného budú mať zamestnanci na výber aj z niekoľkých nových variantov tričiek. Ide o súčasť plánu Angely Ahrendts, ktorá má na starosti vzhľad kamenných predajní Apple, ku ktorému nepochybne patria aj tričká, ktoré nosia zamestnanci. Je jasné, že na tričkách si dá Angela záležať, keďže sama pochádza z módnej brandže a pred tým, ako nastúpila do Apple viedla spoločnosť Burberry Group!

Nové trička - svetapple.sk

Nové trička – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk