O2 podporuje LTE/4G aj na Slovensku!

0
O2 - svetapple.sk

Pre zákazníkov mobilného operátora O2 je tu naozaj výborná správa. Totiž ako posledný z trojice operátorov oznámil podporu LTE/4G siete. Pokiaľ teda žijete v Bratislave alebo v Košiciach môžte naplno využiť doposiaľ najrýchlejšiu dátovú sieť. Stačí aby ste si ju aktivovali na vašom iPhone. 

O2 – LTE

LTE/4G sieť je v mnohých krajinách už samozrejmosťou, no predsa sa nájdu aj také, ktoré ju ešte nemajú úplne zavedenú pri všetkých operátoroch a takou bolo donedávna aj naše Slovensko. Posledný z trojice operátorov O2 už spustilo podporu 4G, a tak si zákazníci, žijúci v Bratislave alebo Košiciach môžu užívať dokonalú rýchlosť prenosu dát. Aktivácia 4G/LTE je samozrejme bezplatná a jediné čo preto treba urobiť je kontrola vašej SIM karty, či podporuje takúto sieť. Nie je to žiaden problém a stačí ak navštívite túto stránku, kde zadáte svoje telefónne číslo na základe ktorého prebehne samotné overenie. Potom už len stačí vo vašom iPhone prejsť do: Nastavenia/mobilné/Hlas a dáta/Povoliť LTE.

iPhone 6 LTE - svetapple.sk

iPhone 6 LTE – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk