Odovzdať starý telefón alebo tablet a dostať zľavu na Apple produkty môžte už aj na Slovensku

0
apple premium reseller-svetapple.sk

V iStores nasadili v marci dlhodobý program výkupu mobilných zariadení. V predajniach v bratislavskom Poluse a Avione, v trnavskom OC Galéria, v banskobystrickom SC Europa a v košickom Auparku, vám vykúpia funkčné mobilné zariadenia (tablet, smartfón, mobilný telefón) na protiúčet nového nákupu.

Ponuka výkupu

Ponuka výkupu sa neobmedzuje len na zariadenia Apple, ale týka sa aj produktov od iných výrobcov (Samsung, Sony, HTC, Blackberry, Lenovo, LG, Prestigio, Acer a ďalších). Za čiastku, ktorú získate za vykúpené zariadenie, si môžete vybrať čokoľvek z ponuky iStores.  V súčasnosti prebieha akcia, počas ktorej vám výkupnú cenu navýšia ešte o ďalších 20 €, pokiaľ si vyberiete ktorýkoľvek z aktuálnych produktov iPad Air (16 GB, 32 GB) a iPad Air 2 (16 GB,, 64 GB, 128 GB). Príklad, ako to funguje: Ak prinesiete Sony Xperia-Z1 s bežným opotrebením, ponúknu vám zaňho 150 €. Ak si vyberiete iPad Air 16 GB Wi-Fi, ktorý je v súčasnosti v ponuke iStores za 349 €, odnesiete si ho po vykúpení Xperie domov o 170 € lacnejšie, teda za 179 € (349 € – 150 € – 20 €). Program sa stretol s priaznivou odozvou a už za prvých pár týždňov umožnil desiatkam zákazníkov dopriať si za ešte výhodnejších podmienok nové vytúžené zariadenie.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk