Pebble Color unikli na internet!

0
Pebble Time - svetapple.sk

Aj keď Pebble ešte oficiálne nepredstavilo svoje nové „inteligentné“ hodinky, ich fotografie už unikli na internet, čo znamená, že vieme, ako budú vyzerať. Na naše prekvapenie sú vyrobené z plastu, no ponúkajú farebný displej!

Pebble Color

Ako sme to už avizovali pred niekoľkými dňami, Pebble sa rozhodlo, že sa vyberie cestou  farebných displejov, čo znamená, že nové hodinky budú úplne prvým modelom v histórii, ktorý ho bude mať. Ako sa hovorilo, tak sa aj stalo a spoločnosť ponúkla aj keď jednoduchší, no stále farebný a hlavne energeticky úsporný displej, vďaka ktorému bude zaručená niekoľkodňová výdrž batérie. Displej však nie je dotykový a hodinky budeme ovládať pomocou troch plastových tlačidiel na ich pravom boku.

Plast

Aj keď mnohí zrejme očakávali, že nové hodinky spoločnosti Pebble budú vyrobené z kovu tak, ako model Pebble Steel, nestalo sa a spoločnosť použila plast, rovnako ako pri ostatných modeloch. Na prvý pohľad sa zdá, že Apple išlo úplne mimo svojho ikonického tvaru, no stále tu nájdeme mnohé dizajnové odkazy na predošlé modely. Hodinky dosť narástli do šírky vzhľadom na to, že sú o čosi tenšie, no Pebble chcelo lepšiu výdrž batérie a tak nemalo inú možnosť.

Vo vnútri zas nájdeme nový operačný systém, ktorý vyvinula spoločnosť WebOS a má prinášať nové animácie a hlavne prostredie, prispôsobené farebnému displeju. Samozrejme hodinky ešte oficiálne nevyšli, no akonáhle sa to stane, budeme vás informovať!

Pebble Color - svetapple.sk

Pebble Color – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk