Pohľad z vtáčej perspektívy

0
vtačia pespektíva - svetapple.sk

Technológia sa v dnešnej dobe dostala neuveriteľne ďaleko, no stále nedosiahla maximum. Každopádne ľudia sú už v dnešnej dobe schopní vyrobiť kameru, ktorá váži len 63 gramov. Ako podobnú kameru využiť? Nikto nevie, no niekoho napadol zaujímavý nápad a zdá sa, že bol naozaj skvelý! Kameru umiestnili na orla, ktorý lieta krajinou. Pozrite sa na to, ako to skutočne vyzerá z vtáčej perspektívy!

Vtáčia pespektíva

Ľudia si jednoducho vedia poradiť azda v každej situácií. Pomocou pokročilejšieho počítačového programu a drona s kamerou dokážu urobiť hodnoverné video, ktoré vyzerá, akoby bolo natočené z orla. Následujúce zábery však nepochádzajú zo žiadneho drona a ani počítačového programu. Skutočne ide o orla, ktorý lieta nad rôznymi krajinami ako napríklad Dubaj, Paríž, Londýn alebo len nad nádhernou prírodou. Určite sa pýtate ako to je možne a my vám veľmi jednoducho odpovieme.

Žijeme v roku 2015 a v dnešnej dobe sa už dá jednoducho takmer všetko. Jednoducho sa podarilo vyrobiť mini kameru, ktorá váži len 63 gramov a tak je ju možné umiestniť aj napríklad na orla či iného živočícha. Pozrite si následujúce videá, ktoré vás určite zaujmú!
About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk