Pono music store kvalitný ale drahý

0

Dnes tu máme celkom zaujímavú novinku, ktorá  pravdepodobne znova zaujme všetkých audiofilov. Jedná sa totiž o nový hudobný online obchod,  PonoMusic World store. Ten ponúka jednak vlastné vysoko kvalitné hudobné prehrávače určené audiofilom, avšak aj hudbu primeranej kvality.

Má to však jeden háčik. Je síce pekné, že hudba v tomto store je v top kvalite 24-bit 192kHz, avšak cenovo je tento store  v porovnaní s iTunes relatívne drahý špás. Tak napríklad deluxe edícia albumu  Led Zeppelin IV stojí v Pono až  27, 49 dolára. Pričom ten istý album stojí v iTunes len 13,99 a v Google play len 13, 49 dolára.

Avšak ako sa vraví, za kvalitu sa platí, a tak audiofil pravdepodobne rád siahne hlbšie do vrecka, s čím počítajú aj prevádzkovatelia obchodu Pono.

Pono Music Store - svetapple.sk

Pono Music Store – svetapple.sk

 

Zdroj: itspecial.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk