Prečítaj si fantastický interaktívny článok o manuálnom fotografovaní!

0

Väčšinou neprinášame článok o článku, ale dnes si urobíme jednu výnimku, nakoľko chalani a naši kamaráti z DeepMind, ktorí robia naozaj skvelú robotu vytvorili interaktívny článok, ktorý ťa naučí pracovať s digitálnou zrkadlovkou v manuálnom režime. Dobrý fotoaparát z teba totižto fotografa nespraví, a tak by si mal v prvom rade pochopiť, ako to celé funguje. Následujúci článok ti to ukáže. My ťa už nejdeme naťahovať, článok nájdeš na tejto adsrese. Tak sa pohodlne usaď a prečítaj si niečo o fotení! 

Niečo o DeepMind

Keď už tu teda píšeme o DeepMind, možno by sa hodilo presne definovať, čo to vlastne „DeepMind“ je. V prvom rade je to skupinka profesionálnych grafikov a potom aj spoločnosť, ktorá sa zaoberá prácou napríklad na 3D animáciách či objektoch, videách či inou grafickou tvorbou.

To, čo dokážu, je pre bežného človeka až neuveriteľné a všetky práce sú robené s maximálne profesionálnym prístupom. Presvedčí ťa o tom určite aj portfólio, ktoré môžeš sledovať napríklad na Facebookových stránkach či na ich oficiálnom webe.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk