Reverzné USB v praxi!

0

Včera sme písali o reverznom USB, ktoré pravdepodobne pribudne na koncovkách Lightning kábla, štandardne dodávanému k novému iPhonu, iPodu, či iPadu. Dnes sa objavilo krátke video, na ktorom môžme vidieť túto novinku v praxi.

Video

Dnes sa na webe objavilo video, ktoré zachytáva nový Lightning kábel s reverzným USB v praxi. Na videu nájdeme Lightning kábel, ktorého koncovka je reverzná, alebo inak povedané obojstranná. praktickej ukážke môžme vidieť, že koncovka USB naozaj sadne do portu z obidvoch strán. Dá sa teda predpokladať, že toto riešenie naozaj funguje a Apple ho ponúkne už čoskoro v balení spolu s jeho iOS zariadeniami.  Veríme, že už čoskoro budeme „triafať“ na prvýkrát a nebudeme musieť meniť poškodené káble či USB porty.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk