Rusko varuje pred Selfie originálnym spôsobom!

0
Selfie - svetapple.sk

Poznáme to už asi všetci. Rusko je jednoducho krajina neobmedzených možností odkiaľ prichádzajú veci, pre ktoré sa mnohí chytajú za hlavu. Špeciálne obmedzenia a zákony bývajú často stredobodom pozornosti z celého sveta a dnes prichádza ďalšia vec, ktorá určite zaujme nejedného Apple fanúšika. Rusko totiž kladie na bezpečnosť svojich používateľov takú bezpečnosť, že ich varuje pred tvorbou selfie fotografií.

Rusko: Pozor na Selfie

V dnešnom svete je jeden naozaj populárny trend, a to je trend tvorenia selfie fotografií, ktoré zachytávajú viacmenej nás na rôznych miestach a s rôznymi priateľmi. Zážitky zachytené na naše iPhony či iné zariadenia však môžu priniesť aj nepríjemné zranenia či škody (alebo dokonca smrť). Práve preto si treba dávať pozor pri fotení, aby si napríklad nestlačil zlú spúšť ako istá Ruska, ktorá sa takmer zabila po výstrele zo zbrane, keď si chcela urobiť selfie. Ruská polícia tvrdí, že tvorbou takýchto fotografií sa od začiatku roka zranilo už 100 ľudí a 10 na fenomén doplatilo vlastným životom. Krajina teda vydala špeciálne varovanie.

Vyzerá to ako vtip avšak v Rusku, krajine neobmedzených možností, to myslia vážne! - svetapple.sk

Vyzerá to ako vtip avšak v Rusku, krajine neobmedzených možností, to myslia vážne! – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk