S5 vyzýva 5S na Ice Bucket Challenge!

0

V poslednej dobe sa všetky známe osobnosti nechali dobrovoľne poliať vedrom ľadovej vody. Kórejská spoločnosť si zrejme povedala dosť! a výzvu chce posunúť na iný level. Do súboja vybrala svoj vode odolný Galaxy S5 a provokatívne vyzval iPhone 5S, HTC One M8 a Nokiu Lumnia 930.

Nenápadná provokácia!

Samsung túto výzvu využil zdá sa vo veľkom štýle a rozhodol sa, že ju posunie na iný level. Svoj vode odolný model Galaxy S5 totiž oblial ľadovou vodou a pod záštitou Ice Bucket Challengu vyzval okrem iného aj svojho najväčšieho konkurenta, iPhone 5S aby výzvu splnil. Všetci samozrejme vieme, že šlo najmä o propagandu, vďaka ktorej Samsung ukázal, že jeho High-endový model Galaxy S5 je vodeodolný a na rozdiel od konkurentov, ako jediný výzvu splní. Netreba však zabúdať ani na to, že aj napriek tomu, že iPhone 5/5S nie je oficiálne vodeodolný znesie naozaj veľa a dokonca dostal štítok najodolnejšieho iPhonu vôbec. Nechceme tvrdiť, že teraz majú všetci majitelia chytiť svoju „päťku“ a obliať ju vodou, no myslím si, že pokiaľ by na podobnú odolnosť náhodou prišlo, alebo by sa nebodaj náhodou namočil skokom do bazéna, je dosť možné, že by to bez následkov prežil!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk