Sammsug: „Naša 6-tka je lepšia než tá vaša!“

0
6 > 6 - svetapple.sk

Spoločnosť Samsung je vo svete veľmi dobre známa ako jeden z mála skutočných konkurentov Apple, ktorý spoločnosti dokáže so svojimi predajmi aspoň ako tak vzdorovať. Aj keď je jej najnovší produkt Galaxy S6 v mnohom lepší ako konkurent iPhone 6, nepredáva sa vôbec dobre a jeho predaje sú doslova chabé. Samsung to teda chce skúsiť ináč a natočil niekoľko reklamných spotov, ktoré by ťa mali presvedčiť o o tom, že Galaxy S6 je lepší ako iPhone 6!

Zúfalstvo

Ináč by sa asi nedalo nazvať to, čo práve musia zažívať v spoločnosti Samsung. Predstavili totiž novú vlajkovú loď, ktorá však nemá ani zďaleka taký úspech ako očakávali aj napriek tomu, že ju prekopali prakticky od základov. Raz darmo, prišli neskoro. Každý si už totižto stihol kúpiť iPhone 6 a na Samsung tu už nezostal priestor. Samsung predal za prvý mesiac to, čo iPhone za dva dni, čo určite nie je žiada sláva. Práve preto útočí pomocou nových reklamných spotov.

V nových reklamách od Samsungu uvidíme, ako ináč, novú vlajkovú loď, ktorá nesie označenie S6. Juhokórejský gigant sa ťa bude snažiť presvedčiť o tom, že jeho 6 je lepšia ako tá od Apple. Samsung teda útočí starým známym spôsobom, avšak či to bude fungovať je zatiaľ otázne. V prvom rade by mali v Samsungu znížiť cenu, pretože platiť 600-700 € za smartfón s Androidom je jednoducho príliš veľa!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk