Samsung Galaxy S6 má byť vyrobený zo skla a kovu!

0
Samsung Galaxy S5 - svetapple.sk

Spoločnosť Samsung už tvrdo pracuje na nástupcovi svojej vlajkovej lode modelu Galaxy S6. O tomto zariadení zatiaľ príliš veľa informácií nemáme, no samotný Samsung tvrdí, že to bude stáť za to! Dôvodom má byť najmä fakt, že sa rozhodli zo stola zmietnuť všetky doterajšie nápady a začať s týmto zariadením úplne odznova, keďže predaje počas minulého roka boli pomerne katastrofálne. Nový Samsung Galaxy S6 by sa mal teda odlíšiť spracovaním, prevedením ale výkonom od svojho predchodcu. V Samsungu vraj použijú kov a sklo!

Inšpirácia z modelu 4/4S?

Samusng Galaxy S6 je pomerne mystickým zariadením a len pár mesiacov pred jeho uvedením nemáme prakticky žiadne informácie o tom, ako bude vyzerať na rozdiel od iPhonu, ktorého podoba bola odhalená približne pol roka pred predstavením. Samsung sa vraj rozhodol zahodiť všetko to, čo doposiaľ modely Galaxy predstavovali a s novou vlajkovou loďou spoločnosti začať úplne odznova. Jednou z vecí, ktorú musí takéto zariadenie spĺňať je určite dizajn, ktorý je zdá sa inšpirovaný na dnešnú dobu už pomerne zastaralým iPhonom 4/4S. Dizajnéri vraj vo veĺkom využijú kov a sklo a to predovšetkým preto aby vlajkovú loď odlíšili od ostatných modelov Galaxy A série. Uvidíme teda, ako bude nový „mystický“ Samsung Galaxy S6 vyzerať. Dozvieme sa to však pravdepodobne niekoľko hodín pred predstavením, kedy už ako to býva vo zvyku náhodou unikne na internet!

iPhone 4S - svetapple.sk

iPhone 4S – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk