Samsung pomaly odhaľuje svoj Galaxy S6!

0
The Next Galaxy - svetapple.sk

Mobilný veľtrh už klope na dvere a spoločnosť Samsung sa postupne pripravuje na odhalenie svojho dlho očakávaného modelu Galaxy S6. O tomto smartfóne, ktorý by mal nahradiť súčasný model S5 sa hovorí už pomerne dlho a podľa vyjadrení zo spoločnosti by nám mal vyraziť dych. Samsung postupne upútava pozornosť a odhaľuje nám ho na niekoľkých videách!

Pozornosť

Je jasné, že minuloročné zisky a predaje Samsungu boli veľmi zlé a tým pádom musia v spoločnosti niečo zmeniť. Tým niečim môže byť napríklad predstavenie modelu Galaxy S6, ktorý by ako jeden z mala smartfónov na trhu mohol konkurovať silnému iPhonu od Apple. Samsung nič nenecháva na náhodu a rozhodol sa na seba sústrediť pozornosť vďaka niekoľkým krátkym videám, kde nenápadne upútava našu pozornosť na predstavenie nového modelu. Môžme si teda pozrieť niekoľko krátkych spotov, ktoré nám ukazujú krivky smartfónu ako aj jeho siluletu, no nie jeho konečnú podobu.

Okrem iného nájdeme medzi reklamami aj odkaz na kameru alebo fotoaparát zariadenia, ktorý by mal mať len tak mimochodom 20Mpx a optickú stabilizáciu, no a potom samozrejme informáciu o neuveriteľnom výkone, ktorý je pri smartfóne danej kategórie samozrejmosťou.

Netreba zabúdať ani na to, že Samsung bude vyrábať svoj nový model výhradne z prémiových materiálov akými sú hliník, kov či sklo. Znamená to teda pre Apple skutočnú hrozbu. Hlavným dôvodom, prečo sú majitelia iPhonu majiteľmi iPhonu je fakt, že Samsung vyrába/l svoje zariadenia z plastu a tak ich spracovanie nebolo také špičkové ako pri Jablkovom iPhone!
About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk