Samsungu sa nepáčil test ohybnosti, spravil svoj vlastný!

0
Samsung tests! - svetapple.sk

Minulý týždeň sme vám priniesli správu o tom, že Samsung Galaxy S6 Edge sa ohne pod ešte menším tlakom ako iPhone 6 Plus, ktorý zažil naozaj veľkú mediálnu bublinu na začiatku predaja. Spoločnosti Samsung sa testy vôbec nepáčili a tak spravila svoje vlastné testy, cez ktoré jej smartfóny ako ináč prešli!

Naše vlastné testy

Samsung sa zrejme urazil na to, že spoločnosť SqareTrade použila ich Samsung Galaxy S6 Edge v teste ohybnosti, ktorým zariadenie s extrémne tenkým telom samozrejme neprešlo. Práve preto sa rozhodla, že vytvorí vlastné testy, cez ktoré už smartfóny bez problémov prešli.

Ide o to, že v Samsungu sa domnievajú, že ľudské telo nedokáže vo vrecku vyvinúť vyšší tlak ako približne 30 kilogramov (pri tejto hodnote sa neohýbali ani smartfóny od Apple). Samsung preto vystavil svoje obe novinky v teste odolnosti, kde na ne dokonca spustil závažie s váhou 36 kilogramov. Aj keď sa zariadenia prehli, po uvoľnení sa dostali späť do svojho predošlého stavu, čím sa absolútne nepoškodili. Rovnako tak nepraskli ani sklíčka na displeji a zadnej strane.

Navyše Samsung požaduje od spoločnosti, ktorá robila predošlé testy, úplne nové testy, vzhľadom na to, že telefón testovala za podmienok, do ktorých sa pravdepodobne nikdy nedostane a len z jednej strany. V Južnej Kórei na to išli úplne ináč a svoje novinky otestovali z oboch strán. Čo si o tom myslíte?

Zdroj: macrumors.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk