Skvelá paródia na reklamu „1984“

0
"1984" - svetapple.sk

Pokiaľ by sme mali povedať, ktorá reklama bola v histórií Apple najlepšia, pravdepodobne by sme mali náročnú úlohu. Pokiaľ by však bola otázka, ktorá reklama bola najslávenejšia, odpoveď by bola viac-menej jasná. Bola ňou legendárna reklama „1984.“ Práve na túto legendu vytvorilo skvelú paródiu marketingové oddelenie spoločnosť  Ben & Jerry’s.

Paródia

Spoločnosť Ben & Jerry’s, ktorá sa zaoberá výrobou zmrzliny a iných produktov vytvorila jednoduchú paródiu na slávnu reklamu 1984, ktorá bola v časoch svojej najväčšej slávy určená pre propagáciu počítača Macintosh. Samozrejme, celková paródia je značne iná ako originálna reklama, no v mnohom sa zhoduje a my musíme povedať, že to chlapcom naozaj vyšlo. Práve preto sa teraz pohodlne usaďte a pozrite si krátke video, na ktorom sa pravdepodobne aj slušne zasmejete!


About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk